Národní přírodní rezervace JEZERKA - nprjezerka.cz

 »  Úvod
 »  NPR Jezerka
 »  Hotel Lesná
 »  Jedlová
 »  Jeskyně
 »  Odkazy
 
Návštěvnost:
Online:
Celkem: návštěv
 

 
Pochod Jezerka 2006

Předposlední květnovou sobotu přátelé přírody strávili spolu na již tradičním pochodu Jezerka 2006. Letos se konal již 15. ročník a věřím, že se všem líbil, i když počasí mohlo být lepší.
 
Vaše zážitky z pochodu pište do Guestbooku. Info a fotogalerie.
 

U pomníku ve Vysoké Peci se už deset minut před devátou začali scházet nadšení turisté, resp. přátelé přírody, aby mohli vyrazit na celodenní výlet po Krušných horách. Pochod Jezerka v sobě zahrnuje cestu okolo Žeberské lípy poté přes Starý Žeberk až na Červenou jámu a vysílač Jedlák. Jako třešničku na dortu máme občerstvení u Tondy na Lesné.
 
Letos nás na cestu vyrazilo dvacet. Nárůst oproti loňsku o šest človíčků. Partička byla pohodová a každý si pěkně pokecal.
 
Každý zúčastněný dostal tlapičku (viz obrázek) jako dárek k jubilejnímu ročníku. Každý si ji zasloužil a je to také vidět na pořadovém číslu, které značí, že každý do cíle došel jako první. Keramik napsal na všechny tlapičky stejné číslo 001 namísto vzestupného počtu. Jsme prostě jedničky :o)
 
P.S. Pokud můžu poprosit všechny zúčastněné. Pokud máte pěkné fotky společné i ostatní zašlete je prosím na adresu fremy@centrum.cz. Děkuji předem.
 
Předchozí ročníky (2005) najdete zde.

Design: © 2005 Jakub Vaněk, fremycz (zavinac) gmail (tecka) com